Dzień 43

Log: dziś głównie praca nad stroną, oraz wybieranie kolorów na ściany. Ciekaw jestem jak to wszystko będzie wyglądać. Może akurat fajnie, a jeśli nie to przemaluje pokój samemu! 
Ogólnie to na komputerze schodzi mi dużo czasu i trochę stał się on moim nowym telefonem. Niemniej jednak powoli do przodu. Wiem już jak rozwijać pomysły i planować działania! Chcę usunąć z komputera wszystko co niepotrzebne tak, aby praca nie schodziła mi na zajmowaczach czasu. Wiem, że jeśli chodzi o telefon to zostawiłbym na nim może 2-3 aplikacje (choć początkowo uważałem, że potrzebuję wszystkich!). Z tego też powodu podobnie może być po prostu z komputerem. Tak to się jakoś dzieje, że jak na komputer wchodzę to nagle znajduje się milion niepotrzebnych rzeczy do sprawdzenia, lub robienia…
Postanowiłem wczoraj rozkręcić zegar ścienny, aby usunąć „tykający” element, ale jedynie zepsułem zegar… Było to potrzebne! Następnie postanowiłem rozkręcić stary telefon komórkowy (tak, ten przejechany przez auto). Była to super zabawa i zainteresowało mnie takie majsterkowanie. Z uwagi na ten fakt postanowiłem od dziś rozkręcać wszystko co mi wpadnie w rączki!
Stronę czekają znaczne zmiany… 
Zastanawiam się nad stworzeniem miejsca do pracy, np. do pisania na wysokości do stania.
Spotkania z przyjaciółmi są mega ekscytujące!
Hm, do jutra!