Dzień 55

Siemka!

Mega bawiło mi się w ostatnich dniach klockami lego, oraz rozkręcało różne rzeczy. To super zabawa! Oprócz tego tworzenie „art” i pisanie. Zauważyłem, że jedną z tych fajniejszych rzeczy jest po prostu tworzenie czegoś. Mógłbym skupić na tym cel życia i byłbym bardzo szczęśliwy. Pytanie więc czemu tego nie robię…

W zabawie jest wolność. Starzy ludzie niech się kłócą. My odpuśćmy i zajmijmy się zabawą! Kiedy ostatnio się bawiłeś/bawiłaś? No właśnie! Dorośli w ogóle się nie bawią. Wszystko biorą na serio, a nie ma takiej potrzeby.

Rozwijanie projektów to świetny pomysł! Tylko zrób plan, zacznij cokolwiek!

Największym problemem mojego nowego „telefonu 2.0” jest fakt, iż siedzę na nim do późna. Tak naprawdę właśnie to najbardziej wymęcza. Jeszcze tylko tydzień i po problemie… Nowe wyzwanie bez komputera! Grudzień – czas zawieszenia mojej pracy nad tą stroną. Przede mną jeszcze trochę zabawy i optymalizacji. Zmian, ah, wielkich, raczej niezauważalnych zmian. Myślę, że nie śpieszy mi się ze zmianą nazwy domeny, dlatego też najpewniej zrobię to dopiero w nowym roku (nowy rok, nowy ja…).

Ciekawą rzeczą jest komputer z odłączonym internetem. To coś zupełnie innego! Po prostu takie (prawie) czyste narzędzie. Czysta praca bez spędzania czasu na rzeczach nieistotnych. Korzystanie z komputera staje się ciche, spokojne, jakby bez określonego celu, ale za to z dużo większą produktywnością z naszej strony. Sama przyjemność z pracy twórczej!

Grudzień bez komputera! Nie mogę się doczekać!

Jakubbezsmartfona.pl coming…