Kącik informacyjny!

No witam! Ostatnie dni są wyjątkowo zaskakujące, a moje myśli oderwały się ode mnie i skupiły na innej planecie… kobiecie?

Chaos

Powracam do sytuacji z okresu listopadowo-grudniowego, w którym pełen chaosu nie wiedziałem co robić! Dni mijają bezpowrotnie, lecz przynajmniej w dobrym towarzystwie! Z chaosu powoli wyłania się nowy ład, lecz nie wiem jeszcze co nim będzie. Małe, drobne zmiany zbierają się w coś wykraczającego poza moje postrzeganie! Zimowe lody ustępują miejsca wiośnie…

Wyzwanie

W ciągu ostatnich dwóch tygodni miałem wiele okazji do powiedzenia „nie” używkom. Do żadnej mnie specjalnie nie ciągnie! E-papieros stał się niesmacznym kąskiem, a alkohol dobrze zastępuje smaczny, zero procentowy soczek (lub jabłkowy mus)! Dobrze mi idzie i w tej kwestii jestem pełen pozytywnej energii. Mam wrażenie, że nie ma dla mnie powrotu! Już drugi tydzień wykonuję podstawowe ćwiczenia fizyczne, a wczoraj powróciłem również do czytania. Niech marzec będzie rozwinięciem stycznia i lutego z dodatkiem tych dwóch rzeczy! 

Strona

Na marzec mam kilka konceptów dotyczących strony i ogólnego prezentowania treści! Na razie nie będę mówił nic więcej…

Do następnego czytania!