Podsumowanie drugiego tygodnia!

No witam! Czas na podsumowanie drugiego tygodnia miesiąca bez używek i facebooka!

Podsumowanie

Tydzień bardzo ciekawy i w pewnym sensie dynamiczny! Z najważniejszych w tym tygodniu… praca w cukierni, oraz poznanie nowej osoby! Kupiłem też nerkę, ale nie okazała się być specjalnie dobrym zakupem. W tej kwestii będę próbował dalej!

O pączkowym doświadczeniu związanym z tłustym czwartkiem pisałem ostatnio w osobnym wpisie… O nowej osobie poznanej przez tindera również! Ogólnie wychodzi na to, że jeśli opisuje coś na bieżąco to w podsumowaniu muszę się powtarzać! Dodatkowo jestem troszkę pośpieszany… miałem mieć już osobne stanowisko, ale jakoś się za to jeszcze nie zabrałem! No trudno… zrobię to jutro… (nie żebym odkładał, po prostu jest już na to za późno). Może to też czas na coś o wiele luźniejszego z mojej strony! Istny powrót do korzeni… ale jakoś tak pomieszane jest to wszystko ostatnio!

Nowa osoba okazała się być moją przeciwnością i… to takie fajne! Człowiek może się rozwinąć i poznać świat z zupełnie innej strony. Nawet mnie zainspirowała do działania i tworzenia… Dziękuję Ci, jeśli to czytasz <ta osobo>! 

Postaram się jakoś rozwinąć to wszystko (wiem, że się powtarzam!)… Może mi się uda! Do następnego czytania!